Search
  • Elizabete Sināte

Kas ir MySmartMealPlanner?

Updated: Apr 21

Es ticu, ka pierakstītajam ir spēks, tāpēc aicinu Jūs sekot līdzi uzņemtajām uzturvielām, pierakstīt apēsto, kā arī plānot savas ēdienreizes, lai uzlabotu savu dzīves kvalitāti un veselību.

Papildus galvenajam atvērumam, kurā Jums ir iespēja plānot savas ēdienreizes, ir apkopotas arī vienkāršas un gardas idejas veselīgām maltītēm. Tā kā mums katram ir sava īpašā recepte vairākām ikdienā ierastām maltītēm, tad dažas lapaspuses aicinu Jūs papildināt.


Ēdiena gatavošanu un baudīšanu dažādos dzīves posmos esmu uztvērusi citādāk. Saprotu gan tos, kuriem pirmdienas steiga ir nebeidzams darbu saraksts, gan tos, kuriem brokastis ir nesteidzīgs rituāls. Tiem, kuri brokstīs iecienījuši saldus ēdienus, iesaku izmēģināt iepriekšējā vakarā sagatavot čia pudiņu, kuru no rīta var pārbērt ar riekstiem, kokosriekstu pārslām vai žāvētiem augļiem. Tā ir ne tikai ātri pagatavojama, bet arī pilnvērtīga izvēle brokastīm.

Ja vēl esi ceļā uz sava maltīšu plāna izveidošanu vai esi saskāries ar ēšanas traucējumiem, nebaidies konsultēties ar ārstu un uztura speciālistu. Nākamajās plānotāja lapaspusēs Jums ir iespēja uzzināt, ko par ēdienreižu plānošanu domā - uztura speciālistes Santa Grietiņa un Viktorija Zakarkeviča, fitnesa treneres Evita Kostirko un fizioterapeite Rūta Treija, kā arī veselīga un apzināta dzīvesveida entuziaste Elizabete Kupča.


Novēlu katram šī plānotāja īpašniekam izveidot ne tikai sev piemērotu ēdienreižu plānu, bet arī iemācīties justies labi pašiem savā ikdienā. Ne tikai svētkos, bet arī rīta skrējienos saullēktā, ziemas peldēs vai saulrieta pastaigās.


Izveido plānu, izmēģini to, papildini un maini līdz esi nonācis pie savas ideālās rutīnas, taču neaizmirsti ļauties skaistiem un neparedzētiem mirkļiem.

Visas pārmaiņas sākumā ir grūtas, vidusposmā juceklīgas, taču beigās tās ir lieliskas! / R. Šarma

19 views0 comments

Recent Posts

See All